Gourmet Post

NEDEN PİDEMANİA

Franchise bedeli 15.000 $ dır. Benzer sektörlere kıyasla çok daha uygun yatırım maliyetleri ile size kendi işinizi yapma fırsatı sunuyor Şubelerimiz de 3-5 personel istihdamı yeterli olup personel maliyeti düşüktür. Müşterilerine her zaman taze ürün sunabilmektedir. Yüksek kar marjı verilmektedir.

Bölgenizde sizi farklı kılacak lezzetler sunmaktadır. Yan ürünleri ve diğer satılabilecek ürünler ile cironuzu yükseltmektedir. Şubelerin bulunduğu noktaları etkileyecek yeni şube ile anlaşma yapılmamaktadır. Ürün çeşitliliği ile her kesime hitap edebilmektedir. Kolay üretim prosesi sunmaktadır.

Marine Food Blog Post

Bayilik / Franchise İşleyişi :

  • *Hedef Bölgeler :Türkiye-Afrika-Avrupa-Asya
  • *Ortalama Şube Kurulum Süresi :30 Gün
  • *Reklam Katılım Ücreti :Alınmamaktadır
  • *Ortalama m2 maliyeti :800 $
  • *Ortalama Kar Marjı :%150
  • *Yatırımın Or, Geri Dönüş Süresi :24 - 36 Ay
  • *Girişimciye Verilen Destekler :Personel Desteği, Eğitim Desteği, Ürün-Ham Madde Desteği, Proje Desteği, Yer Seçimi, Bölge Koruması

Pidemania Alışılmışın Dışında Farklı Konsepte, Özgün, Lezzetli, Sağlıklı, Ulaşılabilir, şekilde; Pideyi Uluslararası Marka Yapmak amacıyla yola çıkmıştır.

Düşük Yatırım Maliyeti

Pidemania, Kuracağı şubelerde son trend mimari ve techizatı kullandığı halde ürünleri direk üreticiden alıp kar koymadan uygun maliyetli İnşşat, dekorasyon ve Mutfak malzemesi sayesinde yatırım miktarını büyük ölçüde aşağıya çekmiş, küçük yatırımcılara da yeni ve karlı bir iş alanı yaratmıştır.

Firmamız bünyesinde ürettiğimiz özel Hamur için un, Pide ve Pizza malzemeleri için özenle seçtiğimiz Taze ve Helal olan Et, Sebze, Baharat, vs malzemeleri; ustalıkla hazırladığımız ürünlerimize kendine özgü müthiş lezzetler katmaktadır.

Marine Food Author

Franchasing

Bilgi Hattı

Lütfen İrtibata Geçiniz. 0532 412 4307

Gourmet Logo