HEMEN
BAŞVUR

PİDEMANIA AYRICALIKLARI

Neden Pidemania?

 

 

Pidemania Alışılmışın Dışında Farklı Konsepte, Özgün, Lezzetli, Sağlıklı, Ulaşılabilir, şekilde; Pideyi Uluslararası Marka Yapmak amacıyla yola çıkmıştır!

Türkiyenin ilk ve Tek Konsept Pidecisi...

 

 

Türkiye genelindeki ağını güçlendirirken franchise verdiği bölgeye ve restoran konumuna göre restoran modeli ve evlere servis hizmeti olmak üzere birden fazla konsept sunuyor. Bunun yanı sıra yatırımcıların farklı taleplerine uygun, bölgedeki müşterilerin ve bölgenin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda farklı yapılarda restoranlar açmaya da sıcak yaklaşıyor.

 

 

Ürün kalitesine olduğu kadar mağaza standartlarına da özel olarak önem veren pidemania restaurantları,modern mimari konsept alanında uzman mimarlar tarafından büyük bir titizlikle taş duvarlar örülerek inşa edilir.

Mağaza tasarımı aşamasında, profesyonel mimari ekip mağazanın bulunduğu noktada ön çalışma yaparak görsel taslağı oluşturur. Ardından ince düşünülmüş detaylarla yerleşim planı ve kullanım tarzı belirlenir.

Ürüler şubelerimize,(iç harçlar ve hamur) üretim depomuzda hijyenik şartlar dahilinde el değmeden hazırlanır,anlaşmalı olduğumuz nakil şirketi ile taşınır,böylelikle girişimci, usta ve işin uzmanı kalifiye eleman çalıştırmaya ihtiyaç duymaz,gerğinden fazla personel çalıştırmaya gerek kalmaz ve ürün hammadde yapımında kullanılacak malzeme zahmeti ortadan kalkar,maliyet düşürülür.

Pidemania restaurantlarındaki 35 e yakın ürün çeşitliliği her kesime hitap ederek ciro karlılığınızı arttıracak niteliktedir.

 

 

Pidemania personelleri başvurular arasından özenle seçilerek gerekli eğitimler,eğitim merkezimizde verilir.

 

 

Kendi ekibimizin yönettiği otomasyon programımız ile ciro,ürün bazında satış,gider vb işletme hesaplarınızı kolaylıkla takip edebilirsiniz ayrıca verileri cep telefonunuza ve bilgisayarınıza da tanımlıyoruz.

 

SON TREND ÜRÜN ÇEŞİTLİĞİĞİ...

Yaş, Cinsiyet, kültür, bölge farklılığı olmadan her kesime hitap eden ürün gamı!

Aynı konsepte Pide, Lahmacun, Pizza, Başlangıç, Tatlı, Çorba, Kahvaltı, Köfte, Soslu Tavuk, Çay-Kahve Sunma imkanı

 

 

ISITMA DÜZENEKLİ PAKET SERVİS.

Paket servisi güçlü olan ürünlerimiz Kendi karton paket kutularımıza konularak, özel üretimimiz olan 60 derece sıcaklıkta motora entegre edilebilen özel kutularda taşınır, böylelikle ürünlerimiz müşterilerimizin ev ve işyerlerine sıcak bir şekilde ulaştırılır, müşteri memnuniyeti üst seviyede tutulur. Bu sistem bayilerimize sunulmaktadır.

Bu Senin İşin!

 

Yenilikçi ve tecrubeli bir marka olarak, alanında ideal fırsatlar ve yenilikçi çözümler sunan,

küresel ve yerel bazda güvenilir, kurumsal, dürüst, hizmet kalitesi yüksek, talep edilen,

sürekli yenilenen, eğitim odaklı bir restorant firması olma hedefinde olan Pidemania,

size bölgenizde pirestij kazandıran Restorantınızı açma fırsatı sunuyor!

Sende İş Ortağımız Ol!

 

HEMEN BAŞVUR
Top